Організація освітнього процесу у 2021-2022 навчальному році

імені ЯРОСЛАВА МУДРОГО

Про організаційні заходи

щодо запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) у 2021-22 начальному році, з урахуванням вимог, передбачених Постановою Головного санітарного лікаря України від 06.09.2021 р. № 10 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», Постановою Головного санітарного лікаря України від 04.08.2020 № 48 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів в гуртожитках в період карантину в зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)»,

НАКАЗУЮ:

1. Директорам інститутів, деканам факультетів, завідувачам кафедр, керівникам інших структурних підрозділів здійснювати свою діяльність з урахуванням вимог санітарного законодавства та необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів на період карантину, а саме:
    • допуск до роботи працівників здійснювати за умови використання засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот;
    • у разі виявлення працівника з підвищеною температурою тіла понад 37,2 °С та/або із наявними ознаками гострого респіраторного захворювання, такого працівника не допускати до роботи з рекомендацією звернутись за медичною допомогою до сімейного лікаря;
    • забезпечити регулярне провітрювання приміщень.
  2. Проректору з економіки та соціального розвитку забезпечити у достатній кількості навчальні корпуси та гуртожитки антисептичними, дезинфікуючими розчинами, рідким милом, одноразовими поліетиленовими пакетами.                               .
  1. Комендантам навчальних корпусів, гуртожитків:
    • організувати на входах місця для обробки рук антисептичними засобами ‘та. позначити їх відповідними вказівниками;
    • встановити біля входу та в коридорах окремі контейнери/урни з кришками та одноразовими поліетиленовими пакетами для збору використаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок;
    • поліетиленові пакети після заповнення щільно зав’язувати з подальшою утилізацією згідно з укладеним договором на вивіз твердих побутових відходів;
    • щоденно здійснювати дезінфекцію контейнерів/урн.
  2. Комендантам навчальних корпусів після проведення занять у кінці або на початку робочого дня організувати проведення очищення і дезінфекцію поверхонь (в тому числі дверних ручок, столів, місць для сидіння, перил, тощо).
  3. Викладачам, в разі виявлення наявних ознак гострої респіраторної хвороби в здобувана освіти під час проведення освітнього процесу, невідкладно направляти його до центру медичної допомоги університету.
  4. У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 в здобувана освіти, всіх інших студентів відповідної групи визнати такими, що потребують самоізоляції, для чого:
    • директор інституту (декан факультету) видає розпорядження про переведення академічної групи, в якій навчається такий студент (курсант), на дистанційне навчання на 14 календарних днів;
    • вказане розпорядження доводиться до відома навчального відділу, студентів відповідної групи та кафедр, задіяних у навчальному процесі;
    • навчальний відділ формує на вказаний період розклад практичних (семінарських) занять у дистанційному форматі.
  5. У разі виявлення у студента (курсанта), що проживає в гуртожитку, ознак гострої респіраторної хвороби коменданту гуртожитку невідкладно повідомляти центр медичної допомоги університету. Така особа та особи, що спільно проживають з нею підлягають ізоляції до отримання консультації медичного працівника.

У разі підтвердження випадку коронавірусної хвороби COVID-19 особа, що проживає в гуртожитку, підлягає госпіталізації або самоізоляції.

Контактні особи, які проживають у спільному з хворим блоці, підлягають самоізоляції.

1. Контроль за виконанням наказу покласти на проректора з науково-педагогічної роботи та стратегічного розвитку Ю. Барабаша та проректора з економіки та соціального розвитку О. Нестеровича відповідно до розподілу обов’язків.

Ректор                                                                                                         Анатолій ГЕТЬМАН