III Міжнародна науково-практична конференція «Право і суспільство: актуальні питання і перспективи розвитку»

Третій рік поспіль у стінах Полтавського юридичного коледжу проходить Міжнародна науково-практична конференція «Право і суспільство: актуальні питання і перспективи розвитку». Цьогорічна конференція співпала із важливою датою для навчального закладу – 5-річчям заснування Полтавського юридичного коледжу.

конференция3-3

Захід розпочався із пленарного засідання, на якому директор Полтавського юридичного коледжу Любов Леонідівна Старостіна привітала педагогічний колектив та студентів зі святом, а також побажала учасникам, щоб зустріч на цій конференції принесла лише позитивні емоції, а атмосфера доброзичливості і толерантності заклала підвалини нових дружніх стосунків, які неодмінно стануть запорукою проведення чергових дискусій.

конференция3-9

Із вітальним словом від ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я. Тація звернувся проректор з наукової роботи А.П. Гетьман. Керівництво університету відзначило позитивні результати роботи коледжу та досягнення у сфері освіти та науки.

конференция3-20 конференция3-22

До привітань також приєдналися перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Д.В. Бриндак та в.о. директора Полтавського юридичного інституту О.М. Лемешко.

конференция3-24 конференция3-25

Пленарне засідання завершилось виступами адвоката А.С. Болтіка, старшого судового експерта Полтавського НДЕКЦ МВС України Джепи О.О., завідувача кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Тітка І.А. та голови циклової комісії правових фундаментальних та професійно-практичних дисциплін Полтавського юридичного коледжу Полтава К.О.

конференция3-31 конференция3-33
конференция3-37 конференция3-40

Після короткої перерви на каву конференція продовжила свою роботу у п’яти секціях. Більше 170 учасників підтвердили свою участь у нашому заході та опублікували свої тези. Серед них зокрема учасники з Польщі, Австрії, Німеччини. Уже традиційною є участь у конференції як науковців закладів вищої освіти, так і зовсім юних учасників загальноосвітніх навчальних закладів, які вже нині бажають розвиватися на науковій ниві. На завершення керівниками секцій були підведені підсумки конференції, учасники отримали збірники матеріалів конференції та нагороджені сертифікатами.

конференция3-76