Happy International English Language Day!

Чи знаєте ви, що серед безлічі свят є Всесвітній день англійської мови? Не дивно, якщо ні, тому що це “молоде” свято. Уперше День англійської мови з ініціативи ООН відзначили у 2010 році. Датою святкування став день народження Вільяма Шекспіра – всесвітньо відомого англійського поета, письменника і драматурга.

Мета цього свята – зміцнити традиції багатомовності в світі. У групі ПК-14 викладачами коледжу Мазур М.З. та Помаранською А.І. було проведено заняття-вікторину, присвячене цьому дню. Воно було урізноманітнене фронтальними бесідами, вивченням англійських ідіом та інтелектуальною грою.

Студенти дізнались багато цікавого з життя і творчості Вільяма Шекспіра та фактів про Великобританію. І на закінчення заняття усі долучилися до списку мотивацій щодо вивчення англійської мови. Join to English-speaking world!!!