EU Study Days – Єврошкола для студентів коледжу

Студентка 3 курсу  Полтавського юридичного коледжу Колпак Марія Сергіївна пройшла навчання в 22 сесії EU Study Days, в період 7-10 грудня, й по закінченню отримала сертифікат.

Відбір учасників відбувся за анкетуванням. Під час навчання студентка мала можливість отримати нові знання від найкращих експертів з Європейського Союзу та України, вивчити ключові моменти у відносинах між Україною та ЄС у сферах політики, економіки, енергетики, безвізового режиму, освіти та прав людини, поспілкуватися з представниками інституції ЄС й науковцями та також долучитися до мережі активної молоді з усіх країн.

Сподіваємося, що отримані знання та досвід стануть у нагоді студентці, а також що участь у подібних заходах будуть брати й інші студенти Полтавського юридичного коледжу.