Docudays UA – документальне кіно про права людини для наших студентів

Щороку в Україні відбувається фестиваль Docudays Ua – мандрівний фестиваль, присвячений правам людини. Це некомерційний захід, метою якого є сприяння популяризації й розвитку документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

28 листопада 2017 року на один із показів завітали студенти групи ПК-24 під керівництвом куратора Пивоварської К.С. У Центральній науковій бібліотеці імені І.П. Котляревського вони переглянули фільм «Домашні ігри» – історію молодої футболістки із неблагополучної родини, яка долає труднощі разом зі своїми меншими братиком та сестричкою.

Після цього відбулося обговорення побаченого: студенти близько до серця прийняли життєву трагедію. І це також змусило їх замислитися над реальним втіленням тих фундаментальних прав і свобод людини, про які вони вже знають у теорії.