Cпартакіада серед студентів I-III курсів

Здоров’я є чи не найважливішим в нашому житті. Без гарного стану здоров’я ми не можемо повноцінно існувати, навчатися, спілкуватися, жити повним життям. Запорукою здоров’я є заняття спортом, що стало невід’ємною частиною життя студентів нашого коледжу.

Наші студенти встигають майже все: і навчатися, і займатися громадською діяльністю, і звичайно спортом. 15 лютого у коледжі відбулася спортивна спартакіада серед студентів I-III курсів. Кожен курс представляла команда з трьох хлопців та трьох дівчат. Змагання відбувалися в декілька турів, у яких команди виконували різні вправи та завдання. Наші викладачі фізичної культури підготували також цікаве опитування на спортивні теми для учасників, які отримали за це додаткові бали.

Переможцем у змаганні стала команда III курсу. Ми щиро учасників цієї команди з перемогою і бажаємо їм звершень, а іншим хочеться побажати стимулу до плідної праці над собою та подальших перемог. Студенти отримали надзвичайно позитивні враження від події, тож незабаром чекаємо нових змагань.