Третій рік поспіль у стінах Полтавського юридичного коледжу проходить Міжнародна науково-практична конференція «Право і суспільство: актуальні питання і перспективи розвитку». Цьогорічна конференція співпала із важливою датою для навчального закладу – 5-річчям заснування Полтавського юридичного коледжу.
Захід розпочався із пленарного засідання, на якому директор Полтавського юридичного коледжу Любов Леонідівна Старостіна привітала педагогічний колектив та студентів зі святом, а також побажала учасникам, щоб зустріч на цій конференції принесла лише позитивні емоції, а атмосфера доброзичливості і толерантності заклала підвалини нових дружніх стосунків, які неодмінно стануть запорукою проведення чергових дискусій.
Із вітальним словом від ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого В.Я. Тація звернувся проректор з наукової роботи А.П. Гетьман. Керівництво університету відзначило позитивні результати роботи коледжу та досягнення у сфері освіти та науки.
![]() |
![]() |
До привітань також приєдналися перший заступник начальника Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Д.В. Бриндак та в.о. директора Полтавського юридичного інституту О.М. Лемешко.
![]() |
![]() |
Пленарне засідання завершилось виступами адвоката А.С. Болтіка, старшого судового експерта Полтавського НДЕКЦ МВС України Джепи О.О., завідувача кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Тітка І.А. та голови циклової комісії правових фундаментальних та професійно-практичних дисциплін Полтавського юридичного коледжу Полтава К.О.
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
Після короткої перерви на каву конференція продовжила свою роботу у п’яти секціях. Більше 170 учасників підтвердили свою участь у нашому заході та опублікували свої тези. Серед них зокрема учасники з Польщі, Австрії, Німеччини. Уже традиційною є участь у конференції як науковців закладів вищої освіти, так і зовсім юних учасників загальноосвітніх навчальних закладів, які вже нині бажають розвиватися на науковій ниві. На завершення керівниками секцій були підведені підсумки конференції, учасники отримали збірники матеріалів конференції та нагороджені сертифікатами.