8 листопада 2023 року студенти 3-го курсу відвідали Полтавський окружний адміністративний суд

08.11.2023 студенти 3-го курсу ВСП «Полтавський фаховий коледж національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого» відвідали Полтавський окружний адміністративний суд, що є місцевим спеціалізованим судом у системі судів загальної юрисдикції.

Слід зазначити, що такі навчальні екскурсії стали вже традиційними й користуються все більшою популярністю серед студентської молоді.

Програма зустрічі включала в себе ознайомлення з історією становлення адміністративної юстиції та утворення Полтавського окружного адміністративного суду, юрисдикцією адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ, порядком звернення до суду, процесуальний порядок розгляду справ.

Студенти коледжу справили досить приємне враження на керівництво суду та були запрошені до подальшої співпраці у формі стажування та працевлаштування🤝🏻

Екскурсію було організовано в рамках вивчення дисципліни «Адміністративне судочинство» викладачем Арміне Мелконян