7 березня в актовій залі Полтавського юридичного коледжу імені Ярослава Мудрого панувалала святково-радісна атмосфера, адже в цей день вітали усіх жінок, дівчат, матерів з їх Міжнародним святом та приходом весни : піснями, віршами і танцювальними композиціями.

Художні номери, які підготували студенти першого курсу (А. Жуков, Є. Волик, І. Здоренко, К. Соколова, К. Сисенко, Є. Сорока),  другого курсу (В. Струков, А.Суржа, Л. Александрова,  А. Конюшенко, Д. Вишня, В. Беседін, В. Осінніков ) та третього курсу ( А. Кравченко, Д. Бабак, Є. Гарба, Я. Леляк, Є. Носульчак, Я. З. Овакімян, Р. Хачатрян ), створили приємний незабутній святковий настрій, про що свідчили усмішки на обличчях присутніх.

По завершенню концерту всі мали гарні емоції та частинку весни у своїх душах.

Нехай же березень і надалі буде таким святковим та оптимістичним.  Жінкам бажаємо талану на роботі і вдома, у навчанні та відпочинку, в усіх добрих починаннях. Душевної вам ласки, щастя без ліку і довгого віку!