6 жовтня в актовій залі Полтавського юридичного коледжу відбулося дійство, присвячене святкуванню Дня юриста.

З теплими привітаннями у цей день звернулась до студентів т.в.о. директора Старостіна Л. Л. та побажала наснаги студентам на весь навчальний рік. У залі панувала святкова атмосфера. З вітаннями звернулися ведучі свята – Набок В. та Мартиненко К.

Традиційно показували свої здобутки та таланти студенти І курсу, які дебютували на цьому святі. Вони вражали глядачів веселими та артистичними сценками, бадьорими піснями, флеш-мобами та східними танцями.

Не залишилися осторонь і студенти ІІ-ІV курсу, які також радували око кожного своїми вміннями та здібностями. Особливо ефектно представили себе студенти-випускники ІV курсу у формі вітання від команди КВК «Поліція сміху», які своїми зусиллями на сцені показали приклад підростаючому поколінню студентів.

Студенти-першокурсники в цьому році представили себе гідно та на надзвичайно високому рівні, чим лише підкріпили впевненість кожного у тому, що за свою історію Полтавський юридичний коледж побачить ще не одне покоління талановитих та різносторонньо розвинених юристів.
Кожен, хто був присутній на святі, наповнився приємними емоціями, гарним настроєм та бажанням примножувати здобутки нашого навчального закладу.

Ще раз вітаємо усіх з професійним святом та висловлюємо подяку усім учасникам святкового концерту.

Більше фотографій за посиланням: фотографії