5 грудня 2019 року в Полтавському юридичному коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася ІV Міжнародна науково-практична конференція “Актуальні питання суспільства та перспективи розвитку”. Під час вступного слова директор коледжу Старостіна Л. Л. наголосила на актуальності проведення даної конференції. Так, сьогодні на секційних засіданнях було заслухано 94 тез доповідей, а всього їх надійшло більше 150. Це великий науковий багаж, який має стати настільною книгою кожного молодого юриста. Також виступив директор Полтавського юридичного інституту О.М. Лемешко, який наголосив на важливості функціонування Полтавського юридичного коледжу як найкращого закладу фахової передвищої юридичної освіти.

У ході пленарного засідання були обговорені наступні тези доповідей :
1. Прядко В. Г., депутат Полтавської облради “Актуальні проблеми місцевого самоврядування”.
2. Журавльов С. В., заступник начальника Першого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві “Актуальні проблеми практичної діяльності ДБР у м. Полтаві за перший рік діяльності”.
3. Шингарьов Д. О., слідчий Першого слідчого відділу слідчого управління Територіального управління ДБР, розташованого у м. Полтаві “Підслідність ДБР”.
4. Магда П. В., директор філії у Полтавській області ДП” СЕТАМ”” Реалізація арештованого майна за допомогою системи електронних торгів”.
5. Гаркуша Є. О., к. ю. н. Chief Legal Officer, Figleaf” “Юрист в ІТ-компанії: особливості роботи і необхідні навички”.
6. Обідіна О. І., суддя судової палати з розгляду цивільних справ Полтавського апеляційного суду “Загальні засади здійснення цивільного судочинства”.
7. Атаманюк О. А., начальник Відділення Національної служби посередництва і примирення у Полтавській області “Сфера діяльності Відділення Національної служби посередництва і примирення у Полтавській області”.

Опісля нагородження спікерів та кава-брейку учасники почали наукові баталії у секціях. Наприкінці учасників нагороджено сертифікатами участі та кожен мав відмінний настрій, сповнений емоціями та ціннісними знаннями.