24 вересня пройшов щорічний парад “Полтава вишивана” до Дня міста

У 2012 році була започаткована традиція відзначати День міста парадом «Полтава вишивана». Не порошуючи традицій, 24 вересня відбувся щорічний культурно-мистецький народний проект, до якого долучилися близько семи тисяч полтавців, і зокрема студенти нашого навчального закладу. Незважаючи на холодну та похмуру погоду вранці, з початком параду Полтаву освітило сонячне проміння. Велика кількість вишитих сорочок, національної символіки, у тому числі і символів Полтавщини, сприяли гарному настрою та відчуттю гордості за свою Батьківщину та єдності полтавської родини. Полтава чудова будь-якої пори року, день, погоду, але саме сьогодні вона була прекрасною, як ніколи. Тому що Полтава – це люди, які люблять і пишаються своїм містом – духовною столицею України. Після урочистого відкриття параду на Білій Альтанці усі бажаючі пройшли урочистою ходою від Соборної площі до парку культури та відпочинку «Перемога».

У парку «Перемога» кожен вищий навчальний заклад міста продемонстурвав свою національну та духовну єдність. Після офіційної частини учасників параду та гостей чекала різноманітна розважальна програма та частування полтавськими галушками. Хода Полтавького юридичного коледжу пройшла під гаслом “Юристи Полтави – еліта держави”, який повинен стати гаслом кожного нашого студента.

Суржа Анна, група ПК-21-А