Тиждень Циклової комісії правових фундаментальних та професійно-практичних дисциплін розпочато!

2 грудня викладачі Циклової комісії правових фундаментальних та професійно-практичних дисциплін організували для студентів інтелектуальну гру з трудового права. Основна мета заходу – систематизація знань студентів з вказаної дисципліни, розвиток творчих здібностей та логічного мислення.

и1зображение_viber_2019-12-02_18-05-22

Гра складалася з декількох раундів. Серед них: завдання скласти перелік обов`язків працівників та роботодавців згідно трудового законодавства, розгадати ребуси, де зашифрованими словами були відпустка, заохочення і т.д, з’єднати частини прислів’я та пояснити їх застосування у трудових відносинах, пояснити використання окремих цифр у трудовому законодавстві та інші.

изображение_viber_2019-12-02_18-05-21

До активної участі долучились не лише учасники команд, але і вболівальники, які отримали особливе завдання продемонструвати окремі поняття трудового права лише за допомогою символів. Хід та результати гри оцінювало журі у складі викладачів Циклової комісії.