17 січня 2024 року викладачі коледжу в “День селфі в музеї” відвідали музеї Полтави

17 січня 2024 року викладачі коледжу в “День селфі в музеї” відвідали Художній музей імені Миколи Ярошенка, Літературно-меморіальний музей І.Котляревського, Музей-садибу І.П.Котляревського та Літературно-меморіальний музей В.Г.Короленка.

Відвідувачі мали змогу глибше познайомитися з доробками наших славетних земляків, оглянути експозиції музеїв та зробити селфі на пам’ять.

День музейного селфі (Museum Selfie Day) відзначають у третю середу січня кожного року. Його відзначання вперше запропонували у 2014 році працівники Європейського колективу Culture Themes. Метою впровадження цієї дати є заохочення якомога більшої кількості людей до знайомства з історією та мистецтвом.