17 лютого, у рамках тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, відбувся суд над Мобільним Телефоном для студентів І курсу

Мобільний телефон – маленька радіостанція, електричний прилад, який постійно, навіть тоді, коли ми ним не користуємося,  випромінює електромагнітні хвилі. Та 75 % населення України не уявляє сучасне життя без них.

17 лютого, у рамках тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, відбулося слухання справи обвинувачення мобільного телефону для студентів І курсу. Усі присутні на занятті з фізики дізналися про історію створення мобільного телефону, досягнення та можливості мобільного зв’язку, позитивний та негативний вплив його на людину та навколишнє середовище. Найбільше захоплення студентів викликали судові дебати між прокурором Жуковим А.Ю. (ПК-12-А) та адвокатом Городничою К.В (ПК-11-А), які настільки вжилися в свої ролі, що викладачу фізики Олійник Т.М. довелося втручатися в судовий процес. Розглянувши матеріали справи та заслухавши свідчення учасників  судового процесу над мобільним телефоном, суд постановив визнати, що мобільний зв’язок є найпрогресивнішим, найпоширенішим, найдоступнішим і найзручнішим засобом зв’язку, усі інкриміновані підсудному злочини та порушення є наслідком низької мобільної культури користувачів. Обвинувачуваного Агафонова О. (ПК-12-А) суддя Набок В.О. (ПК-12-А) через недоказовість його безпосередньої злочинної діяльності визнав невинним та звільнив з-під варти у залі суду. На завершення судового засідання було прийнято особливу ухвалу щодо користування мобільним зв’язком на парах в Полтавському юридичному коледжі.

Кожен студент на занятті отримав не лише приємні емоції, а й цікаву та корисну для себе інформацію. Тепер наші студенти впевнені у тому, що мобільний телефон – корисна і в той же час небезпечна річ, якою треба вміти користуватись.