16 лютого у рамках тижня циклової комісії загальноосвітніх дисциплін відбувся цікавий майстер-клас з миловаріння для студентів І курсу. Усі присутні дізналися про історію миловаріння, хитрощі змішування інгредієнтів, традиції догляду за тілом у різні історичні епохи. Найбільше захоплення студентів викликала можливість особисто зварити мило за власним рецептом! Навіть хлопці скористалися нагодою зробити собі на згадку ароматний сувенір. Викладач хімії Рудь О. В. розповіла студентам про цілющі властивості ароматичних олій, особливості їх застосування у косметології та медицині. Кожен студент отримав не лише приємні емоції, а й пам’ятку з рецептами мила на різні смаки. Тепер наші студенти впевнені у тому, що хімія не лише корисна, а й цікава наука!