13 грудня студенти коледжу мали можливість відвідати тренінг “Психологія працевлаштування: резюме, співбесіда”.
На незвичному засіданні гуртка з трудового права, який організувала викладач Віолета ДЕЙНЕКА, коучем була в. о. директора Любов СТАРОСТІНА. Умовою участі стала наявність власного резюме, яке у ході тренінгу переоцінювали та доопрацьовували самі учасники.
Пропрацювали, як коротко і якісно подати інформацію про себе, застосунки для створення резюме, які є “червоні прапорці” при його написанні та корисні посилання щодо пошуку роботи.
Продовжуючи захід, Любов Леонідівна провела ділову гру – занурення у співбесіду . За результатами гри обговорили помилки, з’ясували сильні і слабкі сторони, підготувалися до майбутнього працевлаштування.
Окрім того, з’ясували, які особистісні характеристики є важливими для роботодавців сьогодні.
Учасники тренінгу здобули не лише нові знання, а й корисні навички, які зможуть ефективно використати у своєму професійному житті/