13 березня 2024 р. відбулася робоча зустріч зі стейкхолдером коледжу, начальником Центрально-східного управління надання безоплатної правничої допомоги

Ми живемо в доленосні часи масштабного реформування, зокрема правових інститутів України, але це не зупиняє, а лише підштовхує нас до розвитку та вдосконалення!

13 березня відбулася робоча зустріч зі стейкхолдером Полтавського фахового коледжу, начальником Центрально-східного управління надання безоплатної правничої допомоги, головою комісії з реорганізації Ігорем КЛИМЕНКОМ, де відбулося поновлення меморандуму про співпрацю між коледжем та Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Полтавській області.

Під час зустрічі в.о. директора Любов СТАРОСТІНА, завідувачка практики Тетяна ХУДОЛІЙ та координаторка навчально-практичної лабораторії LEX QUORUM Ілона КОРОЛЕНКО вели мову про основні зміни до законодавства про надання правничої допомоги та важливість її організації в співпраці з громадами та кваліфікованими юристами. Обговорили можливості співпраці при реалізації освітньо-професійної програми «Право», за якою навчаються студенти коледжу.

Але на цьому гарні новини не закінчуються! Уже сьогодні ми підписали договір з Регіональним центром про проведення практики студентів коледжу. Це означає, що вже з квітня цього року наша співпраця стане ще міцнішою та продуктивнішою, а здобувачі освіти зможуть ще ближче познайомитися з роботою професійних адвокатів та юристів.

Не зупиняємося і бажаємо всім постійного розвитку!