12 березня 2024 року студентка 2 курсу Гриценко Карина провела відкриту лекцію учням Кобеляцької гімназії №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області.

12 березня 2024 року студентка другого курсу Полтавського фахового коледжу імені Ярослава Мудрого, групи пк-22-а Гриценко Карина провела відкриту лекцію учням 8 і 9 класів Кобеляцької гімназії №3 Кобеляцької міської ради Полтавської області. Захід проведено у межах правоосвітнього проєкту, реалізованого під час вивчення курсу “Адміністративне право”.🗣️

Студентка зупинилась на темі “Адміністративна відповідальність, її види для неповнолітніх”, розглянула з учнями цікаві ситуації, які регулюються КУпАП, різні аспекти застосування норм права.🕵Також студентка розповідала детальніше про Полтавський фаховий коледж: вступ, студентське життя, історію створення та ін. 😎👥 Виступ супроводжувався цікавою презентацією.