10.02.2024 у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся день відкритих дверей!

День відкритих дверей у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – яскрава подія для майбутніх вступників!
10.02.2024, у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся день відкритих дверей! Ця подія стала справжнім святом для всіх, хто цікавиться якісною освітою та прагне здобути перспективну професію.
Протягом заходу майбутні вступники та їхні батьки мали можливість:
• Познайомитися з адміністрацією та викладачами коледжу.
• Дізнатися про всі спеціальності та освітні програми, які пропонує коледж.
• Ознайомитися з матеріально-технічною базою коледжу, лабораторією та навчальними аудиторіями.
• Поспілкуватися зі студентами, дізнатися про їх досвід навчання та студентське життя.
Дякуємо всім, хто завітав до нас на день відкритих дверей!
Ми щиро віримо, що ви зробите правильний вибір та здобудете омріяну професію у нашому коледжі!