1 листопада 2016 року студенти І та ІІ курсу Полтавського юридичного коледжу взяли участь в тренінгу з медіаграмотності

1 листопада 2016 року студенти І та ІІ курсу (Тріфанкін А., Корнієнко А., Кругліковський Р., Коряк Д. ) Полтавського юридичного коледжу взяли участь в тренінгу з медіаграмотності «Маніпуляції та фейки у ЗМІ», який проводився відділом соціокультурної діяльності Полтавської обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського. Юлія Сергіївна Крамарєва допомогла молоді научитись аналізувати, критично оцінювати і створювати повідомлення різних жанрів і форм для різних типів медіа, а також розуміти і аналізувати складні процеси функціонування медіа у суспільстві, їх вплив на громадську думку. Медіаграмотність має на меті зробити людей досвідченими творцями і продюсерами медіаповідомлень, допомогти зрозуміти роль мас-медіа і громадянських ЗМІ у формуванні громадської думки. На тренінгу студенти з великим задоволенням створювали фейки, жваво захищали свої проекти, відстоювали свою думку. Велика подяка працівникам обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.П. Котляревського за чудовий захід!!!