1 грудня 2016 року у Полтавському юридичному коледжі відбулася Міжнародна наукова конференція «Право і суспільство: актуальні питання і перспективи розвитку». У заході взяли участь учні шкіл, студенти, викладачі, науковці, спеціалісти у різних галузях з України, Польщі, Литви, Туреччини, Замбії.

Відкриття конференції почалося із вступного слова т.в.о. директора Полтавського юридичного коледжу. Старостіна Л.Л. привітала усіх учасників, відзначила, що даний захід проводиться у рамках Всеукраїнського тижня права, звернула увагу на важливість проведення подібних заходів, так як вони підвищують освіченість сучасної молоді, стимулюють отримувати нові знання та сприяють зросту рівня правової свідомості і правової культури населення.

На пленарному засіданні із своїми доповідями, що зачіпають актуальні та проблемні питання у суспільстві, виступали Шуканов П.В., Жалій Т.В., Страшко А.О., Грущанський В.О. та Полтава К.О.

Після перерви на каву, конференція продовжила свою роботу за секціями: суспільствознавчих дисциплін, історичних, галузевих наук та англомовна секція – «Low in modern society». У свої виступах учасники піднімали важливі питання права і суспільства, зокрема: підвищення мінімальної заробітної плати, проблеми біженців та шукачів притулку, електронне декларування, перспективи судової реформи, роль освіти у розвитку нації, проблеми енергозбереження тощо. Виступаючі та слухачі активно дискутували, задавали питання, обговорювали шляхи вирішення проблем.

На завершення учасники конференції отримали збірники та сертифікати.

Організаційний комітет висловлює щиру подяку всім, хто приймав участь у конференції та науковим керівникам. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!