07 грудня на базі Полтавського юридичного коледжу серед студентів третього курсу відбулась відкрита лекція – бесіда «Загальні права та свободи громадян згідно Конституції України»

07 грудня на базі Полтавського юридичного коледжу серед студентів третього курсу відбулась  відкрита лекція – бесіда «Загальні права та свободи громадян згідно Конституції України», організована викладачем Мельник Є.А., із залученням спеціаліста у галузі конституційного права, к.ю.н., доцента Полховської Інни Костянтинівни.

Даний захід присвячено проблемам реалізації та захисту прав та свобод громадян в Україні, тому основну увагу було закецентовано на питаннях, які стосуються історії розвитку прав людини, 4-х поколінь прав людини, проаналізовано разом із студенами Конституцію України, щодо відповідності Загальній Декларації Прав Людини та перспективи розвитку          4-го покоління прав в Україні.