1 листопада 2023 року студенти коледжу завітали до Уповноваженого ВРУ з прав людини у Полтавській області

1 листопада до представництва Уповноваженого ВРУ з прав людини у Полтавській області завітали студенти 2 курсу Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого спільно з викладачами Тетяною Худолій та Анастасією Прологаєвою.

Зі студентами спілкувались представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Полтавській області Владислав Носенко, працівники Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини Лариса Кармазін-Денисенко, Олег Чугай, регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Віра Яковенко та голова Полтавського регіонального осередку Громадської організації «Всеукраїнська організація Союз осіб з інвалідністю України» Сергій Чумак.

Майбутні юристи дізнались про діяльність інституції Омбудсмана України, основні функції та повноваження.
Зі студентами детально обговорили
  • правовий статус Уповноваженого в національній системі захисту прав людини;
  • розповіли про стан додержання та захисту прав і свобод людини і громадянина в Україні у 2023 році.
Владислав Носенко, зокрема, акцентував увагу на можливості проходження практики в регіональному представництві Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини у Полтавській області!
Також під час зустрічі домовилися про проведення інформаційного заходу у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого