ІІІ Полтавська правнича школа молодого юриста

11-12 квітня 2019 року втретє відчинила свої двері для всіх охочих Полтавська правнича школа молодого юриста.

У перший день її роботи було багато учасників з усіх куточків Полтавської області, аби відчути на собі усі тонкощі роботи правничої професії, її виклики та отримати вичерпні відповіді на власні питання. Захід проводився зусиллями Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого сумісно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Полтавській області.

У перший день учасники мали змогу відвідати наступні захоплюючі заходи:
• тренінг «Критичне мислення: тренуємо навички»,
• тренінг «Як протистояти булінгу»,
• майстер-клас «Моделювання судового засідання по кримінальній справі»,
• тренінг «Я молодий водій»,
• майстер-клас «Криміналістичні загадки»,
• тренінг «Інформаційна безпека в Інтернеті»,
• тренінг «Швидкі кредити, або як захистити себе від шахраїв».

Під час заходів учасники активно задавали питання, а від щирих посмішок на обличчях було видно, що перший день правничої школи вдався. Кожен учасник по завершенню заходу отримав сертифікат про участь.

12 квітня 2019 року стало датою для підбиття підсумків у ході роботи ІІІ Полтавської правничої школи молодого юриста.

Другий день був насичений такими заходами:
• ворк шоп «Організація власної справи»,
• майстер-клас «Моє виборче право в деталях»,
• майстер-клас «Торгівля людьми, або безпечна міграція»,
• емоційно-ігровий тренінг «Разом ми сила»,
• гра-квест «Злочин та розслідування».

Також наші студенти мали змогу зустрітися і поспілкуватися з Власюком Владиславом Вікторовичем, директором Директорату з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Міністерства юстиції України.

56917809_2346576415562437_8827589838455701504_n

У підсумку варто сказати, що правнича школа стала не лише базою для публічного обговорення і набуття корисних навичок, знань, а і рідною домівкою для кожного майбутнього правника.