Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» від Студентської ради

Наші студенти навіть після занять знаходять час на навчання або ж поєднання приємного з корисним. А саме за допомогою різноманітних інтелектуальних ігор, які організовують голова правоосвітнього сектору Городнича Катерина та заступник Гладка Юлія.

21 березня в рамках діяльності правоосвітнього сектору Студентської ради коледжу було проведено інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Для участі були запрошені студенти першого курсу, які вивчають правознавство. Захід проведений з метою поглибити знання першокурсників з курсу права, зацікавити їх цим предметом.

Нестандартнi питання дали можливість студентам покращити навички з критичного мислення, навчитися командній роботі та швидкому реагуванню на гру інших учасників. Студентам надзвичайно сподобалася атмосфера, яка панувала під час гри.

Тож ми з нетерпінням чекаємо нових ігор та заходів від Студентської ради і дякуємо організаторам за гарні емоції!