Як вільно почуватися, виступаючи перед публікою?

Як вільно почуватися, виступаючи перед публікою? Як подолати невпевненість і сором’язливість у спілкуванні? Багато людей, особливо молодих, зізнаються, що хвилювання і внутрішні бар’єри дуже заважають їм під час публічних виступів та й у щоденній комунікації.

Студенти коледжу долали свої страхи на практичному занятті з “Ораторського мистецтва”, гуляючи парком.

Задача перед кожним стояла проста і складна водночас: зав’язати розмову з незнайомцем, представитися і спробувати подарувати іншим краплину позитиву.

Сонце, весна та повітряні кульки – чудові ліки проти суму та комплексів. Принаймні, більшість наших нових знайомих зізнавалися, що студентам, таки, вдалося покращити їхній настрій, навіть поліцейським?