Щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем студентів!

269216_e10c76ef_446b930f6bcec595be72a82bc31bedd1_den_studenta_shutterstock_101817184

Дорогі наші студенти!

Щиро вітаємо вас зі святом – Міжнародним днем студентів!

Ви завжди були однією з рушійних сил змін у суспільстві, стояли на чолі сміливих проєктів, допомагали втілювати у життя найкреативніші задуми. Студентське життя традиційно ототожнюють з радістю, гумором, пустощами та невгамовними ідеями… І лише ми знаємо, як доволі складно вам буває, адже навчання – це ще та праця!

Вашою родзинкою є бажання змінювати світ на краще. Тож нині хочемо побажати не втратити цю можливість, щодня, щохвилини рухатися вперед, ставити перед собою найнедосяжніші цілі та сміливо крокувати до їх вершин. Нехай ваша студентська дружба стане запорукою успіху і підтримки на ціле життя, а навчання у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого – гарантією вдалого професійного становлення!

Ми працюємо для вас!