Все про конкурс від першого заступника голови Полтавської обласної ради Олександра Лемешка

Оголошую творчий конкурс на підтримку талановитої студентської молоді.

У нас розумні та талановиті діти, які прагнуть вже зараз здобути якісну освіту. Чимало студентів вирішили навчатися у Полтавському фаховому коледжі Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. І це чудовий вибір!

У майбутньому з них будуть висококваліфіковані юристи, а наразі у студентів є потреба у фінансовій підтримці. Я пам’ятаю студентське життя, де кожна гривня на рахунку, особливо, коли ти першокурсник і повністю залежиш від матеріального забезпечення батьків.

Саме тому, вирішив підтримати наших студентів та провести досить простий, але разом з тим корисний та цікавий конкурс, переможці якого отримають сертифікат на річну оплату навчання у коледжі.
?Що для цього потрібно:
▶Бути першокурсником Полтавського фахового коледжу Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого
▶️ Написати есе до 6000 знаків на одну з обраних тем:
1. Майбутнє юридичної професії.
2. ІТ – галузь, юриспруденція та суспільство.
3. Злочинність, норми моралі, релігія. Хто переможе?
▶️ Надіслати публікації на мою електронну адресу oleksandrlemeshko16@gmail.com до 20 вересня.
З 21 по 27 вересня – розгляд поданих матеріалів та визначення переможців
? Нагородження переможців та вручення сертифікату – 1 жовтня!
Будьте активними та не пропустіть нагоди отримати свій сертифікат на безкоштовне навчання.