Цікава онлайн-зустріч під назвою ” Моя зброя – слово”

Напередодні Дня Збройних сил України в Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбулася цікава онлайн-зустріч під назвою ” Моя зброя – слово” з полтавським письменником, учасником АТО, добровольцем батальйону “Полтава” Віталієм Запекою, до якої долучилися й студенти другого курсу Полтавського юридичного коледжу.
129323052_2845737048979702_1699965810036693726_n
Йшла розмова про творчий шлях, війну й книги. Було що згадати й розповісти. Здійснивши 11 ротацій, В. Запека, як професійний художник, спочатку видав фотоальбом “Батальйон “Полтава”, а пізніше, одна за одною, почали з’являтися книги, які розходилися миттєво, знайшовши свого читача.

Згадали про роман “Цуцик”, що цьогоріч номінований на Шевченківську премію, воєнно-сатиричний роман “Герої, херої та не дуже”.

Віталій Запека розповів про свої творчі плани й дав відповіді на питання слухачів.