У рамках укладеного меморандуму про співпрацю відбулося двостороннє обговорення напрямів роботи на 2024 рік між Полтавським відділенням Національної служби посередництва і примирення та Полтавським фаховим коледжем Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.
Керівник відділення Оксана АТАМАНЮК, в.о. директора коледжу Любов СТАРОСТІНА, заступник директора з навчально-виховної роботи Алла ДИКАНЬ, завідувач практики Тетяна ХУДОЛІЙ спілкувалися про нові виклики, що стоять перед студентами – майбутніми працівниками, узгодили питання ефективної реалізації чинної та нової освітньо-професійних програм, домовилися про широке обговорення в межах запланованого круглого столу визначеного кола питань для розвитку соціального діалогу.