У рамках діяльності Навчально-практичної лабораторії “Юридична клініка “Lex Quorum”” відбулася зустріч із начальником відділу «Полтавського бюро правової допомоги» Ражик Тетяною Анатоліївною.

Screenshot_1

Розмова відбулась в дружньому та дуже змістовному форматі. Студенти-клініцисти мали змогу дізнатись про:

✅ Історію становлення та розвитку інституту безоплатної правової допомоги;

✅ Розміщення центрів БПД в Україні;

✅Особливості надання первинної та вторинної правової допомоги;

✅ Категорії осіб, які мають право користуватися такою правовою допомогою;

✅ Переваги та недоліки роботи консультантом;

✅Також дізналися про неординарні ситуації з власної практики спікерки, що дало змогу ще більше відчути своєрідність обраної нами професії.

1631888659167882 Screenshot_2

Окрім цього, студенти поцікавилися  можливістю стажування та проходження практики, на що Тетяна Анатоліївна позитивно відреагувала та навіть запросила клініцистів відвідати Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Полтавській області.

Дуже вдячні за таку інформативну доповідь та сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!