У Полтаві відбувся четвертий етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

18 лютого 2017 року на базі ЗОШ № 3 відбувся четвертий етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика У конкурсі серед вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації взяв участь студент групи ПК-12-А Набок Віталій.

За подвижництво й вагомий внесок у справу відродження української мови, культури та духовності Ліга українських меценатів та Департамент освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації нагородили  студента та його керівника Корнет Анжелу Валентинівну грамотами, подяками, книгами.

Студенти та викладачі Полтавського юридичного коледжу щиро пишаються успіхами Віталія, вітають його з цим досягненням, зичать подальших успіхів у вивченні та популяризації рідної мови.