У Полтавському юридичному коледжі відбувся ІІІ (заключний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

У Полтавському юридичному коледжі відбувся ІІІ (заключний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації

З  05 по 07 квітня 2017 року на базі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбувся ІІІ (заключний) етап VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, у якому взяли участь 35 переможців обласних та регіональних олімпіад з різних куточків України. Кожен з них виборював право стати кращим знавцем рідного слова.

На урочистій церемонії відкриття до присутніх з вітальним словом звернулися директор Полтавського юридичного коледжу Старостіна Л.Л., доктор юридичних наук, професор, академік Національної академії правових наук України, директор Полтавського юридичного інституту Гуторова Н.О.,  методист вищої категорії Інституту модернізації змісту освіти Оніщенко М.І.,  директор Центру з надання безоплатної правової допомоги у Полтавській області Черчатий О. І. та відзначили важливість заходу, який сприяє популяризації української мови, розвитку та процвітанню нашої держави.

Після урочистої церемонії відкриття відбулася всеукраїнська нарада «Модернізація освітньої діяльності викладача української філології ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на основі впровадження новітніх технологій.  Виступи висвітлювали актуальні проблеми щодо освітньої діяльності викладачів української філології. У роботі наради взяли участь голови журі олімпіади. Українець Людмила Федорівна,  доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, та Кульбабська Олена Валентинівна, доктор  філологічних наук, професор, завідувач кафедри сучасної української мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, розповіли про сучасні проблеми розвитку мови. Також на нараді прозвучали доповіді «Актуальні проблеми викладання філологічних дисциплін у ВНЗ І-ІІ р.а.» (Антонюк Т.М., голова Всеукраїнської спілки голів обласних (міських) методичних об′єднань викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р.а., викладач-методист ДВНЗ «Чернівецький індустріальний коледж»), «Презентація як різновид публічного мовлення (із досвіду використання)» (Ісакова В.С., голова обласного методичного об′єднання викладачів української філології ВНЗ І-ІІ р.а. Полтавської області, викладач-методист Полтавського кооперативного технікуму),  «Роль екскурсійних занять у навчально-виховному процесі» (Кузьменко О. В., викладач-методист Полтавського коледжу нафти і газу ПНТУ ім. Ю. Кондратюка), «Практичні поради щодо створення електронних посібників і використання їх на заняттях з української літератури» (Жаголкіна В. О., викладач-методист Полтавського коледжу харчових технологій НУХТ), «Онлайн-освіта – одна із форм підвищення кваліфікації викладача ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації» (Корнет С. О., голова циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого).

Учасники олімпіади познайомилися з Полтавою під час фотоквестів  «Полтава – духовна столиця України» та «Полтава на перехресті століть», відвідали Літературно-меморіальний музей Панаса Мирного, Музей історії Полтавської битви, здійснили віртуальну подорож «Права людини: історичний аспект», відвідали майстер-клас «Діловий етикет – цінний багаж ділової людини». У Полтавському літературно-меморіальному музей імені І.П. Котляревського студенти Полтавського юридичного коледжу та  аматорський театр «Anastasis»  представили  літературно-мистецьку  композицію «Літературна Полтава», а артисти Полтавської обласної філармонії підготували концертну програму «Співаємо душею» за участю народної артистки України Наталії Хоменко. Також учасники відвідали тренажерну залу,  басейн навчального закладу.

Вітаємо переможців VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації та зичимо подальших успіхів та здобутків.

Більше фото та відео за посиланнями: