У коледжі стартував тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін

27750394_2077088189177929_8157064141200984599_n

У коледжі стартував тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін. Неможливо стати гармонійно розвиненою особистістю без знання мови, літератури, історії, математики, хімії, біології, фізики, астрономії, БЖД, географії, фізичної культури. Саме над завданням формування висококваліфікованого спеціаліста з належним рівнем знань, загальнолюдської культури, толерантності, творчої та всебічно розвиненої, свідомої особистості, справжнього патріота України працює дружня команда викладачів.

Члени циклової комісії займаються дослідницькою діяльністю, беруть участь у науково-практичних конференціях, є авторами наукових праць, здійснюють керівництво науковою роботою студентів, особистим прикладом спонукають їх до розвитку. Завдяки наполегливій праці студенти коледжу щороку стають лауреатами і переможцями обласних та всеукраїнських проектів, конкурсів і олімпіад.