У коледжі стартував Тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних та професійно-практичних дисциплін

12

У Полтавському юридичному коледжі розпочався Тиждень циклової комісії соціально-гуманітарних та професійно-практичних дисциплін. Цього року він триватиме з 27 квітня по 4 травня. Циклова комісія забезпечує викладання дисциплін різноманітного спектру – від професійних юридичних до соціогуманітарних.

Відкрився Тиждень циклової комісії хакатоном «Чистий диплом: як сприяти академічній доброчесності та запобігти корупції в освіті». Цей масштабний захід продовжиться й завтра, а закінчиться підписанням спільного зі Студентською радою міста Полтави Меморандуму про академічну доброчесність.

Також передбачено низку заходів, організованих викладачами комісії: презентації проектів, воркшопи, коворкінги, квевсти, відео-лекції тощо. Запрошуємо студентів та викладачів відвідати якомога більше!