У коледжі готуються до дня народження Михайла Грушевського

Важко переоцінити роль Михайла Грушевського у становленні української державності 1917 – 1918 рр. Однак значення його діяльності як фахового історика має для України виняткове значення, оскільки він запропонував схему безперервного історичного процесу розвитку українських земель, який коріннями сягає княжих часів Київської Русі, що доводить величність і давність українського народу та підтверджує його державотворчі традиції.

Студенти та викладачі Полтавського юридичного коледжу Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого зібрали унікальні фотографії кінця 19 – початку 20 ст., які ілюструють життєвий, політичний і творчий шлях М. Грушевського. Виставка «Старі фото на тлі епохи», приурочена до 150-ї річниці з дня народження великого українця, яку вся Україна відзначатиме 29 вересня, триватиме у холі закладу до кінця тижня. Крім того, у четвер у коледжі відбулася демонстрація фільму «На порозі історії. М. Грушевський», який присвячений студентським рокам молодого історика, його творчому і життєвому пошуку і навіть першому коханню.