У коледжі відбувся тренінг із написання проектів

20171026_154439

26 жовтня 2017 року у Полтавському юридичному коледжі відбувся тренінг для викладачів, присвячений написанню проектів та пошуку грантових пропозицій. Організатором тренінгу була голова циклової комісії соціально-гуманітарних та професійно-практичних дисциплін, кандидат юридичних наук Слатвицька Анна Володимирівна.

20171026_155838

Запрошений лектор – аспірантка кафедри спеціальної освіти і соціальної роботи ПНПУ імені В.Г. Короленка Златопольска Наталія Василівна – має широкий досвід написання та впровадження різноманітних проектів. Вона розповіла, яким чином структурувати та писати заявки, де шукати грантодавців та як звернути на себе увагу. Надзвичайно цікава інтерактивна лекція мала ще й неабияку практичну цінність, адже проектна та грантова діяльність є одним із найбільш перспективних напрямів роботи освітніх закладів.

20171026_164840За результатами учасники отримали сертифікати. Також планується провести ще один тренінг більш  практичного спрямування. Сподіваємося, що отримані знання стануть у нагоді нашим викладачам у майбутньому.