Участь у ІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі Національної академії Національної гвардії України «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У СУЧАСНИХ УМОВАХ»

319644970_743289834067175_1909057951117441460_n
Наші студенти прийняли участь у ІІ Всеукраїнському науково-практичному семінарі Національної академії Національної гвардії України «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ ПРАВОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ У СУЧАСНИХ УМОВАХ», який відбувся 25 листопада 2022 року м. Вінниці .
На сьгодні наукові доробки студентів опубліковані.
Це Віцько Аліна Андріївна, студентка 3 курсу, тема “Фейкова інформація стосовно Національної гвардії: вплив на службово-бойову діяльність, виявлення і спростування”
та Косяк Марія Валеріївна,
студентка 2 курсу, тема «Важливість чинника довіри громадськості
до Національної гвардії України як напряму удосконалення при реформуванні».
Роботи підготовлені за наукового керівництва Гончаренко Анни Анатоліївни, доктор юридичних наук, професор спеціальної кафедри No 1 «Досудове розслідування та правове забезпечення оперативно-службової діяльності СБ України» Інституту підготовки юридичних кадрів для СБ України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, м. Харків.