Участь у Всеукраїнському правовому диктанті

25 квітня студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали Полтавський університет економіки і торгівлі, аби разом з іншими учасниками заходу долучилися до написання ІІ Всеукраїнського правового диктанту, який у цьому році об’єднав 30 міст України з метою підвищення правової обізнаності широких верств населення, формування громадянського суспільства.

Всеукраїнський правовий диктант проводиться щорічно в рамках реалізації науково-освітнього проекту Міністерства юстиції України під назвою «Я МАЮ ПРАВО!», тож з побажанням до учасників звернулася заступниця начальника Головного територіального управління юстиції Полтавщини Дарія Бриндак та побажала успішного тестування, а також нових вражень та емоцій. Тест з 50 запитань було поділено на 5 тематичних блоків-галузей: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека.

Наші студенти були надзвичайно раді показати на цьому заході не лише себе, а і цінний багаж знань.