Участь у весняному брейн-ринзі серед команд ВНЗ м. Полтави

21 березня команда коледжу «Парадокс КАРАСИКА» взяла участь у черговій інтелектуальній грі, а саме у весняному брейн-ринзі серед команд ВНЗ м. Полтави, організаторами та партнерами якого були Студентська рада м. Полтави, а також Управління у справах сім’ї, молоді та спорту.

Наша команда у складі 6 студентів: Пивовар Вікторії, Струкова Владислава, Роман Інни, Суржі Анни, Макаренко Наталії та Горєва Микити з задоволенням грала з іншими командами вищих навчальних закладів міста Полтава.

Тематикою гри була весна, і більшість запитань була пов’язана саме з нею. І хоча ще сніг літає за вікном, а ми все ж таки відчуваємо, що ця тепла пора року згодом настане.

Команда була нагороджена дипломом за участь у грі, подарунками, а також солодкими призами від організаторів гри. Ми дякуємо за надзвичайні враження та чудові емоції!