Участь студентів коледжу у І спартакіаді серед студентської молоді та випускників шкіл області

27 вересня на базі Полтавського юридичного інституту відбувся перший етап І спартакіади серед студентської молоді та випускників шкіл області. Цього разу зустрілися спортивні команди Полтавського юридичного коледжу, Полтавського юридичного інституту та випускників шкіл Семенівського району Полтавської області.

Розпочалася спартакіада з привітань від адміністрації Полтавського юридичного інституту, міського голови Семенівки, депутатів обласної ради. Учасників змагань вітали яскравими номерами студенти Полтавського юридичного коледжу та Полтавського юридичного інституту.

Наші студенти брали участь у змаганнях з футболу, шахів, плавання, перетягування линви.

Спартакіада пройшла успішно, усі учасники отримали позитивні емоції та нагороджені дипломами. А вболівальники з нетерпінням чекають нових етапів спартакіади.