Участь студентів коледжу у ІІІ-му Харківському міжнародному юридичному форумі

Студенти Полтавського юридичного коледжу відвідали урочисту церемонію відкриття ІІІ-го Харківського міжнародного юридичного форуму.

изображение_viber_2019-09-26_12-11-45

Під час церемонії відбулись пленарні доповіді Голови Конституційного Суду Литви Дайнюса Жалімаса на тему: “Консолідація Західної геополітичної орієнтації в Конституції” та Голови Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду Михайла Смоковича на тему: “Адміністративна юстиція в Україні: історія, сучасність та напрямки розвитку”.

2

Після офіційного відкриття у студентів була можливість взяти участь у роботі панельних дискусій за участі провідних дослідників та практиків з 28 країн світу, Голови Конституційного Суду України, суддів Верховного Суду, урядовців, співробітників міжнародних організацій та фондів.