Учасники форуму в рамках проекту «Полтава 2030»

24 жовтня студенти групи ПК-31-А Суржа Анна та Роман Інна були учасниками форуму в рамках проекту «Полтава 2030».

Під час заходу студенти відвідали лекцію, на якій дізналися про загальні проблеми розвитку міста та отримали багато цікавих порад, які в майбутньому можна буде використати для покращення життя у місті.

Студенти брали участь у загальному обговоренні, а також ділилися ідеями з іншими командами. Учасники отримали багато цікавої та нової інформації, а також мали можливість висловити свої пропозиції широкому загалу, які були взяті до уваги працівниками Інституту розвитку міста.

Для студентів Полтавського юридичного коледжу є надзвичайно приємним те, що їхніми ідеями цікавиться місто, ці ідеї можуть стати основою масштабних проектів для розвитку і покращення міста та є стимулом для подальшої роботи.