Турнір з мініфутболу, присвячений пам’яті Заслуженого юриста України Олега Петровича Бущана.

З 25 вересня по 5 жовтня 2017 року на території Полтавського юридичного інституту проводився турнір з мініфутбол, присвячений пам’яті Заслуженого юриста України Олега Петровича Бущана.

8У турнірі взяли участь сім команд, а саме :
– дві збірні команди з коледжу (ПЮК-1 і ПЮК-2);
– три команди з Полтавського юридичного інституту («Солодкі», «Чемпіони», «Спартак»);
– дві запрошені команди з ПБТГБ (1-2).

У запеклій боротьбі змогла здобути перше місце збірна команда ПЮК-1, до якої входили такі гравці :
1. Аверін М. (група ПК-32-А)
2. Педченко С. (група ПК-33-А)
3.Поляков А. (група ПК-33-А)
4. Юренко А. (група ПК-24)
5.Гришко В. (група ПК-22-А)
6.Тьомкін В. (група ПК-23-А)
7.Вощинський С. (група ПК-41-А)
8.Гонтарь Л. (група ПК-43-А).

2Збірна була нагороджена кубком, а також грамотами.
Якщо проаналізувати проведені ігрові зустрічі команди ПЮК-1, яка має такі результати як п’ять перемог і одну нічійну гру, то можна з легкістю вирахувати досить гарну динаміку гри і волю до перемоги самих гравців, які до останнього боролися.

Було досить нелегко, але всі команди показали гарний рівень підготовки, змогли на належному рівні продемонструвати власні вміння.

Окрему подяку слід висловити викладачам і нашому головному тренеру Юрію Петровичу Прокопчуку за кропітку роботу зі спортсменами, моральну підтримку і великий вклад в організацію цього турніру.

Бажаємо спортивних успіхів нашим футболістам, перемоги в наступних змаганнях !!!