Тиждень циклової комісії правових і соціально-гуманітарних дисциплін у Полтавському юридичному коледжі

З 1 по 8 грудня 2015 в Полтавському юридичному коледжі пройшов тиждень циклової комісії правових і соціально-гуманітарних дисциплін. Ця циклова комісія продемонструвала гідний рівень як навчальної, так і виховної роботи.

Протягом тижня були проведені різні заходи: відкрита лекція Шайхаевой Е.М. «Національна поліція України. Актуальні питання» і лекція судді Апеляційного суду м. Полтава Абрамова П.С. «Практика застосування рішень Європейського суду з прав людини в Україні», обговорення-бесіда Шеховцової О.І. на тему «Призначення адвоката і його роль в суспільстві», дебати на тему «Фактичний шлюб:«за» і «проти »(організатор – Пивоварський К.С.) і «Смертна кара: «за» і «проти» (організатор – рак С.В.), круглий стіл Полтави К.О. «Кримінальна відповідальність за злочини у сфері прав людини», виставка стіннівок на тему «Я малюю свої права» під керівництвом Цапкова Д.В. Задіяні були всі викладачі циклової комісії і більшість студентів коледжу. Така різноманітність навчального процесу стало не тільки приємним, але і корисним – студенти мали можливість продемонструвати свої здібності в нетрадиційних формах роботи.

У наступному семестрі планується провести тиждень циклової комісії загальноосвітніх дисциплін.