Тиждень астрономії в Полтавському юридичному коледжі

12 квітня в Україні святкують День працівників ракетно-космічної галузі України і Міжнародний день авіації та космонавтики. Із нагоди 55-річчя першого польоту людини у космос, у Полтавському юридичному коледжі тиждень астрономії присвятили космічній темі. Відкриття його почалось з оформлення газети, яка знайомила з цікавими фактами космонавтики в Україні, світі та вікторини «Практичне використання астрономії».

У рамках проведення тижня астрономії студенти відвідали музей космонавтики, лекцію «Український віраж на орбіті», де познайомились з історією розвитку космонавтики в Україні, життєвим та творчим шляхом вчених і космонавтів, які мали українські корені та сучасними досягненнями в області астрономії. Було переглянуто відеофільм «Невідомий космос», який переніс студентів в умови невагомості, показав життєві будні космонавтів на орбіті.