Тематична зустріч із працівниками патрульної поліції

22 лютого 2024 року у Полтавський фаховий коледж завітав старший інспектор ВЗГ УПП ДПП в Полтавській області, старший лейтенант поліції Сергій Лях з метою проведення правоосвітнього заходу на тему: «Особливості притягнення до адміністративної відповідальності неповнолітніх». Під час зустрічі гість розповів про найбільш поширені адміністративні правопорушення, які вчиняються неповнолітніми, їх документальне оформлення, види адміністративних стягнень та практичні труднощі їх виконання. На прикладі окремих кейсів спікером було роз’яснено правові наслідки порушення вимог адміністративного законодавства для порушника та його законних представників.

Насамкінець студентам надали актуальну інформацію щодо можливостей працевлаштування та перспектив кар’єрного зростання. Переконані, що спілкування зі спеціалістом стало для учасників заходу потужною мотивацією до самовдосконалення.

Вдячні працівникам патрульної поліції за співпрацю!