Сьогодні ми долучаємося до акції “Всеукраїнський урок з медіаграмотності”

В умовах гібридної війни підвищення рівня обізнаності усіх вікових груп населення України про актуальність проблем дезінформації та вміння виявляти маніпуляції є важливим завданням державних органів й закладів освіти.

Викладачі й студенти Полтавського фахового коледжу НЮУ імені Ярослава Мудрого постійно працюють у цьому напрямі.
Сьогодні ми долучаємося до акції “Всеукраїнський урок з медіаграмотності”, ініційованої Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури та інформаційної політики України. Ця ініціатива – частина невідкладних заходів з консолідації українського суспільства, що були затверджені Указом Президента.
274076128_3163302907223113_4748124433754598416_n

Студенти, разом з викладачем, в ігровій формі вчитимуться відрізняти правдиву інформацію від фейків. Перше заняття вже відбулося! Продовжуємо працювати на інформаційному фронті.
Дякуємо Національному проєкту з медіаграмотності “Фільтр” за цікаві матеріали.