Студентка групи ПК-21-А Александрова Єлизавета – лауреат обласного фестивалю-конкурсу поетичної творчості серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації “Поетична весна-2017»

Любов до рідного слова, його сили та мудрості, неповторної краси об’єднала талановиту, творчу студентську молодь Полтавщини. 24 травня 2017 року на базі Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва відбувся обласний фестиваль-конкурс поетичної творчості серед студентів  І-ІІ рівнів акредитації «Поетична весна-2017», у якому взяли участь студенти вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Полтавської області.  З вітальним словом до присутніх звернувся директор Полтавського будівельного технікуму транспортного будівництва  Рибка В.Г.  Учасники цього заходу, юні майстри пера,  представили членам журі та глядачам авторські поезії, пісні, у яких відчувався біль за долю України та віра в її щасливе майбутнє, захоплення красою рідного краю, роздуми про сенс людського життя, про кохання, про творчість. Студентка нашого коледжу Александрова Єлизавета стала лауреатом «Поетичної весни-2017» з авторською композицією «Ні, я не хочу війни».  Вітаємо  Єлизавету та всіх учасників обласного фестивалю-конкурсу, бо, як пише Ліна Костенко, «поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі».